بدون الزام

چک و ضامن

همراه شما

پردیس پازار

عدم اخذ

جریمه دیرکرد

20 میلیون تومان

سقف اعتبار

 حتماً برات سواله!

مزایای خرید اقساطی

از طریق لنــدو

اعتبار تا سقف ۲۰ میلیون تومان

بدون الزام چک و ضامن

فرایند کاملا آنلاین

تنوع 10 هزار کالایی

عدم اخذ جریمه دیرکرد

دریافت اعتبار ظرف دو هفته کاری

سود و چکـ

  • حداکثر مبلغ وام برای ضمانت با چک 20 میلیون تومان و برای ضمانت با سفته، از 10 تا 20 میلیون تومان و بر اساس نمره اعتبار شما متغیر است.
  • سود وام بانک آینده مطابق با قوانین بانک مرکزی و با نرخ 18 درصد محاسبه می‌شود. اقساط پرداختی شما شامل نرخ سود وام به اضافه کارمزد لندو است.
  • اگر دسته چک ندارید نگران نباشید! می توانید در قسمت نوع ضمانت، «سفته» را انتخاب کنید و خرید اقساطی خود را با سفته انجام دهید.

 برای شروع و اطلاعات بیشتر ثبت‌نام کنید!

پردیس پازار در لندو

دریافت اعتبار و محاسبه اقساط

سوالات متداول

لندو سامانه خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین است که بیش از ۶ سال از فعالیت آن در حوزه مالی و اعتباری می‌گذرد. لندو ه حامی فروش اقساط پردیس پازار است. در حال حاضر اعتبار لندو برای خرید اقساطی از طریق بانک آینده تامین می‌شود. همچنین سود یا کارمزد اقساط در لندو کمتر از بقیه سامانه‌های خرید اقساطی است.

برای دریافت اعتبار از لندو و خرید اقساطی از پردیس پازار، باید تصویر مدارک لازم را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید. برای مشاهده لیست مدارک کلیک کنید.

شما می‌توانید روش پرداخت اقساط را به صورت 6 ماهه، 9 ماهه یا 12 ماهه انتخاب کنید. پرداخت اقساط هم از طریق سایت لندو انجام می‌شود. قبل از دریافت کد اعتبار برای خرید اقساطی، لازم است قسط اول خود را پرداخت کنید. همچنین در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، لندو از شما جریمه دیرکرد دریافت نمی‌کند؛ ولی این تأخیر باعث کم شدن نمره اعتبار شما در لندو خواهد شد. برای آگاهی بیشتر در مورد نمره اعتبار لندو کلیک کنید.

خدمات خرید اقساطی لندو و پردیس پازار فقط محدود به تهران نیست و در بسیاری از شهرستان‌ها هم امکان پذیر است. برای مشاهده لیست شهرها کلیک کنید.