بدون الزام چک و ضامن

خرید اقساطی با سامانه بای چک

 • در شرایط فعلی نرخ ارز و گرانی کالاها، بهترین راه تهیه کالاها و اجناس خرید قسطی آن هاست. یکی از بهترین راه های خرید اقساطی کمک گرفتن از سامانه بای چک است. در سامانه بای چک اولویت راحتی خرید برای مشتریان است و بای چک با فراهم کردن موقعیت های مناسب راه رسیدن به این هدف مهم را هموار کرده است.
 • بسیاری از خانواده ها برای تهیه اجناس خود به دنبال فروشگاه هایی می گردند که کالاهای خود را به صورت اقساطی می فروشند. اگر شما هم برای تهیه اقلامی از قبیل موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره به مشکل خورده اید نگران نباشید چرا که فروشگاه پردیس پازار جزو فروشگاه های طرف قرارداد بای چک است و شما می توانید با ثبت نام در این سامانه از خدمات آن بهره ببرید.

 حتماً برات سواله!

مزایای خرید اقساطی

از طریق بای چک

پرداخت امن و آنلاین اقساط

پرداخت کارت به کارت اقساط

اعتبار سنجی سریع

امکان تسویه زودهنگام

سامانه مشتریان

یادآوری اقساط و سامانه پیامکی

سود و چکـ

 • ثبت درخواست اعتبار از طریق سایت پردیس پازار از بای چک
 • درصورت تایید در بای چک و دریافت اعتبار مراجعه به سایت پردیس پازار و ثبت سفارش در قسمت بای چک
 • اگر دسته چک ندارید نگران نباشید! می توانید در قسمت نوع ضمانت، «سفته» را انتخاب کنید و خرید اقساطی خود را با سفته انجام دهید.
 • مدت زمان تحویل کالا به مشتری پس از تایید نهایی مدارک، چک‌ها و قرارداد مشتری توسط لیزینگ، برای تبریز و حومه بین 2 الی 3 روز کاری و برای شهرستان پس از دریافت مدارک بین 3 الی 5 روز کاری

 برای شروع و اطلاعات بیشتر ثبت‌نام کنید!

پردیس پازار در بای چک

لینک ثبت نام مشتری
لینک پیگیری مشتری
لینک محاسبه اقساط

سوالات متداول

سامانه اعتبارسنجی بای چک پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام زیر ، ثبت نام شما را تائید و فروشگاه پردیس پازار با توجه به تائیدیه بای چک ، چک ، سفته، چک موردی و یا کسر از حقوق شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

 • سقف مبلغ: محدودیتی در سقف خرید آن وجود ندارد.
 • تعداد اقساط: 24 ماه
 • مبلغ پیش پرداخت: حداقل 25 درصد ( یا یک چهارم مبلغ کل کالا ) مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت
 • فاصله اقساط: 1 ماهه، 2 ماهه، 3 ماهه، 4 ماهه یا 6 ماهه
 • سود متعلقه: 2.5 تا 4 درصد در ماه
 • ضامن: چک یا سفته یا کسر از حقوق
 • نکته: تعداد اقساط برای مبلغ فاکتوری از 500 هزار تومان تا 3 میلیون تومان، حداکثر 12 ماه است. اما برای فاکتوری از 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان تعداد اقساط آن حداکثر 18 ماه است. و برای فاکتورهایی با مبلغ بیشتر از 6 میلیون تومان حداکثر تعداد قسط تا 24 ماه امکان پذیر است.

1. تکمیل فرم ثبت نام در درگاه بای چک و دریافت کد رهگیری که در واقع همان کد ملی شماست و پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با پردیس پازار و یا مراجعه به سایت پردیس پازار و پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی (کد رهگیری) خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید.

نکته: نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی می شود، به همین دلیل در هنگام وارد کردن تلفن همراه و ایمیل خود دقت نمایید.

نکته: لطف کنید و فقط اطلاعات صاحب چک را درج کنید. چرا که دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبار سنجی کمک می کند.

2 . پس از اینکه احراز هویت شما انجام شد و در صورتی که حساب معرفی شده معتبر باشد، ثبت نام شما تأیید می شود.

3 . پس از تأیید مبلغ درخواستی، می توانید در فروشگاه پردیس پازار ثبت سفارش کنید کد دریافتی را در قسمت کد تخفیف وارد کنید و سفارش خرید خود را نهایی کنید.

4 . پس از نهایی کردن خرید خود باید مبلغ حداقل 25 درصد فاکتور ثبتی خود را پرداخت کنید.

5 . باقی مانده فاکتور خود را باید با اقساط حداکثر 24 ماهه و با هماهنگی با کارشناسان پردیس پازار به صورت چک، سفته و یا کسر از حقوق پرداخت نمایید. البته لازم است تا مدارک لازم را به شرکت بای چک ارسال نموده و حداکثر به مدت 4 روز کاری توسط شرکت بای چک تأمین اعتبار می گردد.

6 . پس از اینکه شرکت بای چک اعتبار شما را تأمین کند، کالای خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.

تذکر: در صورتی که شما قصد خرید به وسیله سفته و یا کسر از حقوق را دارید باید فیلد ” شماره حساب حقوق یا پس انداز ” را پر کنید. در صورتی که شما این فیلد را پر نکنید، به ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد.

در صورتی که می خواهید از شانس قبولی بیشتری برخوردار باشید می توانید حساب های دارای گردش مالی بالاتر را معرفی کنید.

تذکر: درصورتی که می خواهید خرید را با چک انجام دهید، هدف از پر کردن فیلد ” شماره حساب حقوق یا پس انداز ” این است که در صورتی که حساب جاری به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضای شما نباشد، کارشناسان اعتبارسنجی بتوانند از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حد نصاب قبولی استفاده کنند. چرا که بسیاری از افراد به جای اینکه پول خود را در حساب جاری  داشته باشند، بیشتر در حساب پس انداز دارند تا علاوه بر دریافت سود گردش مالی بهتری هم داشته باشد. بنابراین با معرفی حساب های قوی تر شانس قبولی خود را افزایش دهید.

تذکر: در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط بای چک، در هنگام خرید اقساطی با سامانه بای چک باید یک برگه سفته را تحویل بدهید و پس از پایان اقساط سفته به شما برگشت داده می شود. توجه داشته باشید که در حالت خرید با گواهی کسر از حقوق، مبلغ اقساط را خود شما پرداخت می کنید و قسط از حقوق شما کسر نمی گردد و اخذ گواهی توسط بای چک تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما می باشد.

 • بای چک برای آن دسته از کسانی که دسته چک ندارند ولی قصد خرید اقساطی را دارند، شرایط خرید اقساطی با سفته را برایشان فراهم کرده است. بدین صورت که از سراسر ایران می توانید خریدهای خود را با سفته به مبلغ نامحدود و متناسب با گردش مالی حساب خود انجام دهید.
 • مشتریان باید توجه داشته باشند که برای خرید اقساطی با سامانه بای چک، در هنگام ثبت نام باید گزینه خرید با سفته را انتخاب کنید. پس از اینکه مراحل ثبت نام و دریافت تأییدیه شما با موفقیت انجام شد، می توانید با فروشگاه پردیس پازار جهت خرید اقساطی اقدام نمایید.
 • فروشگاه پردیس پازار پس از محاسبات به ازای کل اقساط شما، یک برگه از سفته را به همراه فرمی جهت تعهد پرداخت اقساط از شما دریافت می کنند. البته لازم به ذکر است که شما می توانید پس از پایان اقساط خود، برگه های سفته خود را دریافت کنید.