[wpadpcbu-pcbuilder]

در حال بروزرسانی...

[woocommerce_product_builder id=41958]

راهنمای پرداخت بالای 100 میلیون
پردیس پازار

جهت پرداخت فاکتور بالای 100 میلیون متن زیر را بخوانید

مشتریان گرامی برای پرداخت مبلغ فاکتور بالای 100 میلیون تومان لطفا قبل از انجام مرحله پرداخت کیف پول خود را شارژ نمایید و سپس وارد سبد خرید خود شوید و تسویه خود را از طریق کیف پول انجام دهید.

جهت شارژ کیف پول بصورت مستقیم وارد حساب خود شوید

[woo-wallet]

هدف فروشگاه پردیس پازار از راه اندازی بخش اسمبل کردن کامپیوتر این است که با ارائه امکانات هوشمند و متنوع، در مسیر انتخاب محصول کاملا در کنار مشتری باشد. یکی از این امکانات، پلتفرم هوشمند مشاوره و خرید سیستم های گیمینگ با سلیقه مشتری است. در پردیس پازار شما می‌توانید از صفر تا صد سیستم گیمینگ رویایی خود را بسازید و سپس آنرا ثبت سفارش کنید. اسمبل کردن گامپیوتر

چگونه در پردیس پازار سیستم خودم را ببندم؟

شما می‌توانید با مراجعه به بخش اسمبل کردن کامپیوتر ، تک تک قطعات سیستم خود را از صفر تا صد انتخاب کنید. همچنین کارشناسان ما در زمان طراحی بخش اسمبل هوشمند، به طور کامل روابط و قوانین مابین دسته‌بندی‌ها را رعایت کرده‌اند و به طور مثال هر انتخاب شما در زمینه مادربرد، رم و …، موجب نمایش محصولاتی در دسته‌بندی‌های بعدی می‌شود که از لحاظ سوکت، فرکانس و … با انتخاب شما سازگار است.

اگر با قطعات کامپیوتر آشنایی نداشتم چه کنم؟

اگر شما تخصص کافی برای بستن صفر تا صد سیستم را ندارید، جای نگرانی نیست زیرا کارشناسان پردیس پازار به کمک شما می‌آیند. شما می‌توانید با کلیک روی مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و راهنمایی کامل برای بستن یک سیستم مورد علاقه را دریافت نمایید.

نحوه خرید سیستم در پردیس پازار

برای دوستان تبریز، دو شیوه خرید وجود دارد. راه اول خرید سیستم و پرداخت کامل وجه بصورت آنلاین از طریق کیف پول یا درگاه بانکی است و حدود سه الی چهار روز بعد از ثبت سفارش، سیستم درب منزل تحویل خریدار داده می‌شود. شیوه دوم خرید به شکل حضوری است که براساس آن مشتریان عزیز ساکن تبریز می‌توانند با مراجعه به دفتر مرکزی شرکت “پردیس پازار”، مبلغ 20% از سیستم را بیعانه پرداخت کنند و مابقی مبلغ سه الی چهار روز بعد از ثبت سفارش درب منزل دریافت می‌گردد. برای سایر مشتریان عزیز در سرتاسر کشور نیز شیوه خرید پرداخت کامل وجه بصورت آنلاین است.

زمان تحویل سیستم

پس از ثبت سفارش، قطعات سیستم شما برای اسمبل شدن به بخش اسمبل پردیس پازار منتقل می‌شود و حداکثر طی مدت 48 ساعت، اسمبل، نصب ویندوز و درایورها و تست‌های عملکردی و تست‌های دمایی سیستم انجام شده و سپس سیستم برای بسته بندی و ارسال به بخش پشتیبانی پردیس پازار منتقل می‌شود. به طور کلی زمان تحویل سیستم برای مشتریان ساکن تبریز دو تا چهار روز کاری و برای مشتریان سایر شهرهای ایران حدود شش تا هشت روز کاری است. همچنین تمامی سیستم‌ها با رعایت بروزترین شیوه‌های بسته‌بندی برای مشتریان سرتاسر ایران با نحوه ارسال انتخاب شده توسط مشتری، ارسال می‌شود.

چرا خرید از پردیس پازار؟

فروشگاه پردیس پازار از ماهرترین و باتجربه‌ترین کارشناسان حوزه کامپیوتر، قطعات و اسمبل کردن استفاده می‌کند. تمامی قطعات سیستم‌های گیمینگ پردیس پازار شرکتی و دارای گارانتی شرکتی هستند. فروشگاه پردیس پازار، اصالت کالا را ضمانت می‌کند.